Dokument bez tytułu

Pakiet artykułów reklamowych
do zamówień w I kwartale 2017

Pakiet artykułów reklamowych

Na artykuły reklamowe z pakietu dealer może przeznaczyć 0,25% wartości sprzedaży, nie więcej niż 800 zł netto w kwartale. Niewykorzystana pula nie przechodzi na kolejny okres.

Dokument bez tytułu

Nowy skład Lac power

Lac Power

W Sano Agrar Institut przez cały czas prowadzone są doświadczenia nad zwiększaniem wydajności i poprawą zdrowotności krów. Dzięki temu na rynek trafiają produkty o niezwykłej skuteczności działania. Obecnie został zmieniony skład specjalnej mieszanki Lac power®, która przez to jeszcze bardziej zwiększa wydajność i płodność krów oraz lepiej chroni krowy przed ketozą i kwasicą na początku laktacji.

Teraz hodowcy otrzymują znacznie więcej, bo nowy Lac power® został wzbogacony o specjalistyczne dodatki, takie jak chroniący przed kwasicą kwaśny węglan sodu, zapobiegające ketozie żywe drożdże Kristall Hefe® i będące pożywką dla bakterii żwacza cukry z Multisan Nektar®.

Dawkowanie:
1-2 kg nowego Lac power® dziennie na krowę w pierwszym okresie laktacji.
Nowy Lac power® dostępny jest w workach 25 kg.

Dokument bez tytułu

Dużo mleka dzięki białku By-Pass!

By-Pass

Protamilk By-Pass®
Skoncentrowana pasza uzupełniająca dawkę w białko i energię, zawierająca premiks i żywe kultury drożdży, gwarantująca wysoką wydajność, zdrowotność i płodność krów

Lactoma By-Pass®
Kompletna pasza uzupełniająca dawkę w energię i białko, zawierająca premiks i żywe kultury drożdży, gwarantująca wysoką wydajność, zdrowotność i płodność krów